Oferta pracy

„BLENDING” spółka z o.o.

Firma zajmująca się zaopatrzeniem rolnictwa,

poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA KATEGORII C+E

OPIS STANOWISKA PRACY

Wymagania:

• prawo jazdy kategorii C+E,
• aktualna karta kierowcy,
• mile widziane uprawnienia ADR,
• ważne świadectwo kwalifikacyjne,
• dyspozycyjność, elastyczność.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• perspektywę długoletniej współpracy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,
• pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) elektronicznie na adres: kadry@blending.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Spółki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez „BLENDING” sp. z o.o. z siedzibą w Zdunach, ul. Towarowa 1. 63-760 Zduny jako ich Administratora w celu udziału mojej kandydatury w procesie rekrutacyjnym na stanowisko „Kierowca kategorii C+E”.