OFERTA PRACY

„BLENDING” spółka z o.o.

poszukuje osobę na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NAWOZÓW MINERALNYCH

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie współpracy i budowanie relacji z klientem,
  • zbieranie zamówień,
  • realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie nawozów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu rolniczym,
  • znajomość rynku rolnego w zakresie produkcji zbóż, handlu nawozami, środkami ochrony roślin i materiału siewnego,
  • umiejętność negocjacji,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientem,
  • umiejętność planowania i dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • znajomość systemu Comarch ERP XL oraz doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • zapewniamy niezbędne narzędzia pracy i wsparcie merytoryczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) elektronicznie na adres: kadry@blending.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Spółki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez „BLENDING” Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunach, ul. Towarowa 1. 63-760 Zduny jako ich Administratora w celu udziału mojej kandydatury w procesie rekrutacyjnym na stanowisko „Specjalista ds. sprzedaży nawozów mineralnych”.