Oferta pracy

„BLENDING” Sp. z o.o., prężnie działająca Spółka w obszarze handlu i usług

(transakcje krajowe i zagraniczne)

poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. księgowości.

Miejsce pracy: Zduny, woj wielkopolskie

Główne obowiązki/opis zadań:
• kontrola zapisów księgowych i uzgadnianie sald kont księgowych;
• weryfikacja i księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupu;
• obsługa rozrachunków- dokonywanie przelewów bankowych, kompensat, umów przekazu;
• księgowanie innych dokumentów m.in. umów leasingu tzw. przekształconego, list płac;
• dokonywanie rozliczeń międzyokresowych zgodnie z zasadami wewnętrznym spółki;
• prowadzenie korespondencji oraz współpraca z kontrahentami i komórkami merytorycznymi w Spółce;
• współpraca w zakresie windykacji należności z wyznaczoną w Spółce komórką;
• przygotowanie, weryfikacja ewidencji aktywów trwałych;
• weryfikacja dokumentów dotyczących importu, eksportu, obrotu wewnątrzwspólnotowego;
• przygotowywanie rejestrów i deklaracji VAT, VAT-UE, podatku akcyzowego;
• przygotowywanie raportów i sprawozdań, w tym dla GUS, NBP, banków;
• analiza obowiązków płatnika w zakresie podatków u źródeł i rezydencji podatkowej;
• analiza i monitorowanie cen transferowych;
• dbałość o prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z zasadami rachunkowości obowiązującymi w spółce oraz przepisami w zakresie rachunkowości, a także z kodeksem Etyki Zawodowej w Rachunkowości.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja w zakresie rachunkowości, finansów, mile widziana ścieżka certyfikacyjna SK- III, IV stopień);
• minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości/księgowości;
• praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków w tym: VAT, CIT, PCC;
• umiejętność analitycznego myślenia;
• znajomość obsługi pakietu MS Office;
• dokładność i staranność, dobra organizacja pracy i samodzielność;
• sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
• komunikatywność i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole;

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
• pracę w zgranym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) elektronicznie na adres: kadry@blending.pl lub osobiście w siedzibie Spółki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez „BLENDING” Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunach, ul. Towarowa 1. 63-760 Zduny jako ich Administratora w celu udziału mojej kandydatury w procesie rekrutacyjnym na stanowisko „Specjalista ds. księgowości”.

Przed wysłaniem zgłoszenia rekrutacyjnego prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, udostępnioną tutaj.