Warto się szkolić!

Warto się szkolić!

19 i 20 lutego nasza firma zorganizowała szkolenia dla rolników. Spotkania odbyły się w restauracji hotelu “Zajazd Pod Szyszkami” w Krotoszynie oraz w restauracji Parkowa w Miliczu.

W środę 19 lutego z prelekcjami wystąpili eksperci z firm:

– Sumi Agro Poland Sp. z o.o.
Polcalc Sp. z o.o.
Yara Poland Sp. z o.o.

Poruszono tematykę środków ochrony roślin oraz nawozów wapniowych. Natomiast w czwartek 20 lutego zaprezentowali się przedstawiciele firm działających w branży rolniczej:

Polcalc Sp. z o.o.
Intermag Sp. z o.o.
Basf Polska Sp. z o.o.

Dyskutowano o nawozach wapniowych, dolistnych oraz środkach ochrony roślin. Nasza firma przedstawiła prezentację, która dotyczyła nawozów mineralnych oraz ich charakterystyki. Poruszono również temat mieszanek nawozowych oraz środków do produkcji rolnej.

Zwrócono uwagę między innymi na:
– kwestie kwalifikowanego materiału siewnego,
– akcesoria rolno- ogrodnicze,
– narzędzia do pracy w gospodarstwie,
– materiały budowlano- remontowe,
– węgiel.

W dniach 24 i 25 lutego 2020 r. odbyły się kolejne szkolenia dla rolników.

W poniedziałek 24 lutego swoje prelekcje wygłosili eksperci z firm:
– MAS Sp. z o.o.
– NUFARM POLSKA Sp. z o.o.
– K+S POLSKA Sp. z o.o.

Natomiast we wtorek 25 lutego wystąpili przedstawiciele firm działających w branży rolniczej takich jak:
– LUVENA SA Sp. z o.o.
– HR SMOLICE Sp. z o.o. 
– SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.
– ADAMA POLSKA Sp. z o.o. 

Podczas szkoleń podjęto tematy ważne dla  wszystkich związanych z rolnictwem, ponieważ dotyczyły one środków ochrony roślin, materiałów siewnych, sprzedaży nawozów oraz zapewnieniu zwierzętom nowoczesnego żywienia.

Mówiono także o transporcie nawozów i środków do produkcji rolnej oraz całorocznym skupie zbóż, który oferuje nasza firma. Przedstawiono również możliwości wymiany sprzedawanych płodów rolnych na środki do produkcji rolnej.

Poruszono kwestie porad i konsultacji przy wypełnianiu eWnioskówPlus oraz opracowania planu nawozowego. Ponieważ nasza firma oferuje pomoc w przygotowaniu wymienionych dokumentów, przedstawiciele firmy “Blending” sp. z o.o. zachęcali do kontaktu w celu uzyskania pomocy w wyżej wymienionych tematach.

Bardzo dziękujemy uczestnikom za frekwencję na spotkaniach oraz za zaangażowanie! Wszystkie uwagi i pytania od Państwa są dla nas niezwykle ważne, ponieważ pomagają dostosować podaż do oczekiwań klientów.