Upominki

Upominki

W październiku przedstawiciele naszej firmy wraz z przedstawicielem firmy LUVENA S.A. mieli okazję odwiedzić szkoły podstawowe w: Baszkowie, Starej Obrze, Benicach i Kuklinowie, w których spotkali się z uczniami klas pierwszych i drugich. Podczas odwiedzin został omówiony temat bezpieczeństwa na drodze. Jak się okazało, była to tylko lekcja przypominająca zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, ponieważ dzieci sporo już na ten temat wiedziały, co bardzo nas ucieszyło.

Żeby dzieci mogły czuć się bezpieczniej na drodze, zostały one obdarowane odblaskowymi woreczkami (zasponsorowanymi przez firmę LUVENA S.A.), w których dodatkowo znajdował się odblask oraz kolorowanka tematycznie związana z zasadami prawidłowego zachowania się na drodze. Oczywiście nie mogło zabraknąć kredek, bo czymś w końcu trzeba to pokolorować! Oprócz tego znalazło się tam jeszcze kilka innych przydatnych rzeczy.

Uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły o tym, że upominki się spodobały a my dziękujemy, że mogliśmy mieć swój udział w szerzeniu wiedzy o tak istotnej sprawie jak bezpieczeństwo!

Poniżej krótka foto-relacja ze spotkań.

Szkoła Podstawowa w Benicach

 

Szkoła Podstawowa w Starej Obrze

 

Szkoła Podstawowa w Baszkowie

 

Szkoła Podstawowa w Kuklinowie