SKLEP KROTOSZYN

SKLEP KROTOSZYN

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą asortymentową sklepu w Krotoszynie. Możecie Państwo zaopatrzyć się u nas w artykuły codziennego użytku niezbędne do prowadzenia gospodarstwa rolnego. W wyborze produktów pomogą nasi pracownicy. Znają oni specyfikę pracy w rolnictwie i służą profesjonalnym doradztwem. Państwa potrzeby, nasz szeroki asortyment oraz doświadczenie i wiedza sprzedawców to recepta na udane zakupy.

W naszej ofercie posiadamy duży wybór produktów niezbędnych do hodowli bydła, trzody chlewnej i innych zwierząt gospodarskich np. :

– filtry do mleka,
– środki do czyszczenia instalacji udojowych,
– obroże dla bydła,
– markery,
– kolczyki identyfikacyjne,
– poidła,
– łopatki,
– szczotki,
– wiadra,
– widły,
– łopaty,
– grabie,
– trzonki,
– kredki i spraye do znakowania.

Nasi klienci zakupią tu również akcesoria potrzebne w przydomowej hodowli drobiu – kur, brojlerów, kaczek oraz indyków. Posiadamy paletę karmideł i poideł odpowiednich dla Państwa zwierząt a także produkty do suchej dezynfekcji powierzchni inwentarskich.

W sprzedaży mamy także środki owadobójcze oraz lepy na muchy. Produkty te pomogą hodowcom bydła, trzody chlewnej i innych zwierząt gospodarskich skutecznie zwalczać owady. Dzięki artykułom znajdującym się u nas możecie Państwo skutecznie i kompleksowo zwalczać gryzonie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na:

– pasty,
– ziarna,
– płyny i granulaty,
– karmniki deratyzacyjne.

Firma BLENDING dysponuje zróżnicowaną ofertą artykułów ogrodniczych: od nawozów i środków ochrony roślin oraz nasion po artykuły do zakładania i pielęgnacji ogrodów.

Można u nas zaopatrzyć się w:

  • narzędzia do pielęgnacji gleby np. motyki, widły, grabie,
  • szpadle proste i ostre oraz łopaty,
  • siekiery uniwersalne i rozłupujące,
  • sekatory dwuręczne, jednoręczne i uniwersalne,
  • nożyce np. do trawy lub do żywopłotu.
  • narzędzia do pielęgnacji małych roślin np. motyczki, łopatki, kultywatory czy widełki,
  • szufle do śniegu,

 

Posiadamy również w sprzedaży wysokiej jakości:

artykuły BHP,

– rękawice robocze

– obuwie robocze.

 

Powyższe produkty cechuje wysoka jakość wykonania, nowoczesny design, długotrwałe oraz bezawaryjne użytkowanie.

Miłośnicy jeździectwa kupią u nas artykuły jeździeckie i produkty do hodowli koni.
Najmłodsi sympatycy rolnictwa również znajdą w naszej ofercie coś dla siebie: to zabawki z firmy Bruder związane z tematyką rolniczą. Można u nas zakupić miniaturowe traktory, kombajny, przyczepy i inne maszyny. Zabawki dostępne w naszym sklepie to wierne kopie tych oryginalnych urządzeń, które pracują u Państwa na polach. Wysoka jakość wykonania oraz trwałość to znaki rozpoznawcze zabawek Brudera.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i kontaktu z pracownikami. Skorzystaj z asortymentu sprawdzonego sklepu dla rolnika! Każdego dnia czekają na Ciebie nasi sprzedawcy!

ul. Zamkowy Folwark 11
63-700 Krotoszyn

tel. 62 594 83 50, 62 594 83 51

Zapraszamy!