UWAGA! OSTRZEGAMY PRZED FAŁSZYWYMI FAKTURAMI !

UWAGA! OSTRZEGAMY PRZED FAŁSZYWYMI FAKTURAMI !

W związku z pojawiającymi się sygnałami o „obwoźnych” handlowcach oferujących nawóz w atrakcyjnych cenach oraz związanych z tym nieprawdziwych fakturach, których wystawcą rzekomo jest firma „BLENDING” Sp. z o.o., informujemy, że nasza Spółka nie prowadzi takiej formy sprzedaży.

Drodzy Klienci,

jeśli cokolwiek w dokumencie, który otrzymaliście, wzbudza Wasze wątpliwości, prosimy w sprawie weryfikacji dokumentu o kontakt z naszym działem księgowości pod numerem telefonu: 62 5948372.

W celu sprawdzenia cen oferowanych towarów zachęcamy do odwiedzenia naszego e-sklepu pod adresem www.kupnawozy.pl. Poprawność cen  można również sprawdzić, kontaktując się z naszymi sprzedawcami telefonicznie pod numerem telefonu: 62 594 83 00; następnie należy wybrać numer wewnętrzny dla poszczególnych działów:

1 – hurtowa sprzedaż nawozów,
2 – filia Krotoszyn,
3 – dedykowana obsługa gospodarstw rolnych,
4 – sprzedaż nawozów i środków ochrony roślin dla gospodarstw rolnych oraz materiały budowlane i opał,
5 – skup zbóż.

Prosimy również o ostrożność i upewnienie się, czy korespondencja – tradycyjna lub mailowa rzeczywiście pochodzi od naszej firmy.

Informujemy, że drogą elektroniczną dokumenty z naszej firmy wysyłane są z adresu, który posiada należącą do nas domenę @blending.pl. Jest do adres mailowy, który znajduje się na podpisanym z Państwem porozumieniu o przesyłaniu faktur drogą elektroniczną. Natomiast Pocztą Polską korespondencja wysyłana jest zawsze w naszych kopertach firmowych.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Tel. 62 5948300