Nawozy Grupy Azoty

Nawozy Grupy Azoty

Tylko od Autoryzowanych Dystrybutorów!

Uwaga!!!

Oszustwa i wyłudzenia przy zakupach nawozów. Ofiarami padają nieświadomi rolnicy. Nie kupuj nawozów z niesprawdzonego źródła – ostrzega Grupa Azoty. – takie ostrzeżenie wystosowała Grupa Azoty S.A., wiodący na polskim rynku producent nawozów mineralnych.

O powadze sytuacji świadczy także fakt,

że przed oszustami handlującymi podróbkami nawozów ostrzegają także największe branżowe portale takie jak topagrar.pl czy farmer.pl.

Niestety, zgłaszanych oszustw i wyłudzeń przy zakupach nawozów azotowych i wieloskładnikowych pojawia się wiele.

Oszuści używają w sposób nieuprawniony nazw handlowych produktów m.in. Grupy Azoty, oferując nawozy w bardzo atrakcyjnych cenach, jednocześnie fałszując dokumenty sprzedaży – faktury.

Grupa Azoty prosi o szczególną ostrożność  przy zakupie nawozów z wcześniej niesprawdzonych źródeł oraz u nieznanych dostawców i rekomenduje zakup nawozów w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, która działa na jasno określonych zasadach opartych o wspólne umowy.

„BLENDING” sp. z o.o. jest Autoryzowanym Dystrybutorem Grupy Azoty.

To oznacza w praktyce, że kupując w naszej firmie nawozy azotowe oraz wieloskładnikowe dostaje się gwarancję, że zakupiony towar jest oryginalny i najwyższej jakości. Nie jesteśmy sprzedawcą sezonowym, w naszej firmie można zaopatrywać się w nawozy cały rok mając pewność transakcji.

Naszym atutem, jako Autoryzowanego Dystrybutora jest również to, że zawsze możecie na nas liczyć. Nasi Pracownicy są wykwalifikowani, posiadają szeroką wiedzę na temat nawozów. Dzięki temu służymy kompleksowym wsparciem informacyjnym dotyczącym m.in. stosowania oraz dawkowania oferowanych nawozów oraz udostępniamy bazę wiedzy przygotowaną przez Grupę Azoty. Dodatkowo, Grupa Azoty służy pełnym wsparciem technicznym, merytorycznym oraz obsługą serwisową.

sieć dystrybucji nawozów Grupy Azoty

Klienci „BLENDING” sp. z o.o. zaopatrywani są tylko w legalne, wysokiej jakości produkty.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Sprzedawcami:

62 721 53 00 Zduny
62 722 78 83 Krotoszyn