Czy wiesz już, jakie nowości mamy w ofercie?

Czy wiesz już, jakie nowości mamy w ofercie?

Mając na uwadze zapotrzebowanie na produkty, które poszerzają ofertę handlową o artykuły dla upraw rolniczych oraz ogrodniczych, informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży dwa nowe produkty!

Grupa Azoty S.A., jeden z największych na polskim rynku producentów nawozów mineralnych, stworzyła specjalnie dla BLENDING-u nawozy o specjalnie dobranym składzie chemicznym.

W ramach współpracy z naszą firmą powstały nowe nawozy z renomowanej linii nawozów wieloskładnikowych NPK czyli amofosek oraz z linii nawozów wieloskładnikowych PK – Holist agro. Tymi nawozami są Amofoska® 4-12-32HOLIST® agro PK 12-36.

Doradztwo w zakresie stosowania

By zapewnić najwyższy standard obsługi klienta, oferujemy doradztwo i wsparcie informacyjne dla rolników.

Zapytania i zamówienia prosimy kierować pod numery telefonów:

  • 62 721 53 00 Zduny
  • 62 722 78 83 Krotoszyn

Uruchomiliśmy również sprzedaż hurtową nawozów:

  • 62 722 57 80

2 sposoby na nawożenie mineralne

Nowy, ale sprawdzony

Amofoska® 4-12-32 to nawóz wieloskładnikowy NPK zawierający w swoim składzie chemicznym 4% azotu amonowego, 12% pięciotlenku fosforowego, 32% tlenku potasu oraz 3% tlenku wapnia i 10% trójtlenku siarki.

Podobnie jak pozostałe nawozy z grupy amofosek powstał na bazie częściowo rozłożonego fosforytu. To oznacza, że wykazuje się szybkim i długotrwałym działaniem.

Warto go stosować na gleby ubogie i bardzo ubogie w potas oraz pod rośliny potasolubne (burak cukrowy, kukurydza, rzepak, ziemniak).

Nawóz przeznaczony jest do stosowania przedsiewnego – po rozsianiu na polu należy go wymieszać z glebą. Do wysiewu nasion można przystąpić po 3-5 dniach od zastosowania nawozu. Na uprawy wieloletnie zalecane jest stosowanie pogłównie wczesną wiosną.

Solidna baza nowego produktu

HOLIST® agro 12-36 to nawóz wieloskładnikowy PK, zawierający w swoim składzie chemicznym 12% pięciotlenku fosforowego, 36% tlenku potasu oraz 7% tlenku wapnia i 7% trójtlenku siarki.

Holist® 12-36 powstał na bazie częściowo rozłożonego fosforytu. Jego głównym składnikiem jest potas, dlatego przeznaczony jest do przedsiewnego stosowania w uprawach roślin o dużych wymaganiach pokarmowych względem tego składnika.

Holist® 12-36 można stosować pogłównie na  uprawy wieloletnie. Najlepiej zabieg ten przeprowadzić wczesną wiosną.

Nawóz przeznaczony jest do stosowania przedsiewnego. To oznacza, że po rozsianiu na polu należy go wymieszać z glebą. Do wysiewu nasion można przystąpić po 3-5 dniach od zastosowania nawozu.