“Oblatani w pomaganiu”.

“Oblatani w pomaganiu”.

Firma ANWIL zorganizowała konkurs pt. „Oblatani w pomaganiu”, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych zlokalizowanych w gminach wiejskich i miejsko – wiejskich z województwa: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego i pomorskiego.  Konkurs polega na zaprojektowaniu i stworzeniu przez uczniów przyszkolnej łąki miododajnej o powierzchni min. 30 m2.

Zasady konkursu są proste i podzielone na trzy etapy:

  1. W pierwszym etapie należy wykonać pracę przygotowawczą (np. praca plastyczna, kolaż pokazujący projekt łąki, praca zespołowa przy przygotowywaniu terenu).
  2. Drugi etap polega na wysiewie nasion przez zespół konkursowy.
  3. W trzecim etapie trzeba przedstawić za pomocą relacji efektów końcowych pracy, tj. przygotowanej łąki z roślin miododajnych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić do niego zespół konkursowy na stronie: oblataniwpomaganiu.pl poprzez wypełnienie formularza do dnia 11 maja 2022r. Następnie Organizator przekaże pakiet startowy z nasionami do wysiewu łąki, który należy wykorzystać do 24 czerwca 2022r. Udokumentowaną relację z wykonanego zadania należy umieścić za pomocą linka przesłanego w wiadomości e-mailowej potwierdzającej rejestrację w konkursie do 12 września 2022r.

Przed wzięciem udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem dostępnym na stronie: www.oblataniwpomaganiu.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, bo do wygrania są atrakcyjne nagrody!

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 502 091 025 lub e-mailowo: kontakt@oblataniwpomaganiu.pl

Liczba miejsc w konkursie ograniczona – rejestrowanych jest pierwszych 50 uczestników!